Аби мрія стала реальністю: владці чекають на фінансову допомогу, щоб добудувати Палац Спорту

159
0

Даєш п’ятирічку?! Не семимильними, але дуже впевненими кроками міський голова разом із депутатами наближують втілення мрії про Палац Спорту у реальність. Аби не обмежитися лише закладанням першого каменю і таки перерізати стрічку у 2021 році, обранці використовують усі свої можливості, які дозволять залучити на будівництво гроші. Це, до слова, величезна сума – майже 300 мільйонів гривень. Нині на сесії виділили 19-ть – тепер відповідь за столичною комісією. Тож тримаємо кулаки.

А все могло бути інакше. Варто лише уявити. Наприклад, як те часто буває, поговорили, помріяли, пообіцяли – і все на тому. Або ж віддали землю у гарні руки і за не менш гарні очі, і на ній виросла багатоповерхівка.

Неочікувано для більшості містян, які, люби Боже правду, звикли радше до гарних обіцянок без продовження, на Прибузькій почали будувати Палац Спорту.

Ці кадри цілком можливо увійдуть в історію нашого міста, як свого часу відкриття Співочого поля. Власне, за тим, як процес стартував і триває, пильно стежать усі ЗМІ. Більше того, щиро вболівають, аби дійшло до відкриття.

Ще у березні на будівельному майданчику Микола Даневич охрестив будівництво великою подією для всієї України. Ці слова прозвучали абсолютно заслужено, бо за роки Незалежності це перші великі гроші, вкладені у спорт. За місяць, 14 травня, Олександр Симчишин терміново скликає сесію. Цього дня депутати виділяють 20 мільйонів на спортивну мрію міста.

У залі присутні не всі, проте 33 голоси ЗА вистачило, аби рішення пройшло. Кошти зняли із інших міських об’єктів – на те мали вагому причину. Це дасть можливість отримати 40 мільйонів із державної скарбниці.

Депутати кажуть, справу доведуть до кінця, інакше з якими очима будуть ходити містом? Якщо раніше подібні великі об’єкти згортали на етапі обговорення, тепер невеликими кроками втілюють у реальність. Як ніхто, про це знає депутат Слов’ян Воронецький.

Михайло Кривак, секретар ради, нам каже – раніше пріоритети були інші… Тепер курс на “щодня новий Хмельницький”!

Загалом, головний зал Палацу спорту розрахований майже на три тисячі глядацьких місць. Арена спорту європейської якості стане також місцем проведення різноманітних концертів, виставок та економічних форумів.

Чиновники кажуть, що у 2021 році об’єкт буде зданий в експлуатацію. Наразі триває активна фаза будівництва. Це найдорожчий і найбільший об’єкт Спорту, який ми будуємо за останні багато-багато років.