Аби швидше знешкодити небезпеку: вибухотехнічна служба отримала в користування новий автомобіль

649
2

Корисний подарунок у нелегкій справі. Вибухотехнічна служба ГУНП Хмельницького отримала на свій баланс новий Ford Renger. День вручення обрали не випадково: сьогодні підрозділ відзначає свою 23-річницю. До слова, загалом цьогоріч для забезпечення роботи вибухотехніків й закупку обладнання було виділено 3 мільйони гривень.

Ford Renger абсолютно новий – лише 40 кілометрів  пробігу. Він зможе перевезти 5 спеціалістів в кабіні та безліч обладнання для знешкодження. Є вантажний кунг, що спеціально укомплектований для устаткування. Наявний форткоп, до якого прикріпиться причеп з пересувною вибухозахисною камерою, слугуватиме для перевезення небезпечних предметів й блокуватиме сигнал до нього.

Михайло Олександрович зазначає, за 2018 уже було 200 виїздів, по 20-30 на місяць. Тобто, ризикувати своїм життям, долаючи загрозу, доводиться чи не щодня.

Вибухотехніки уже мають в користуванні дві автівки: це ВАЗ 452, в народі його називають «таблетка», а минулоріч отримали машину марки Reno. Тепер дісталася ще одна, що також служитиме на користь.