Аби швидше знешкодити небезпеку: вибухотехнічна служба отримала в користування новий автомобіль

588
2

Корисний подарунок у нелегкій справі. Вибухотехнічна служба ГУНП Хмельницького отримала на свій баланс новий Ford Renger. День вручення обрали не випадково: сьогодні підрозділ відзначає свою 23-річницю. До слова, загалом цьогоріч для забезпечення роботи вибухотехніків й закупку обладнання було виділено 3 мільйони гривень.

Ford Renger абсолютно новий – лише 40 кілометрів  пробігу. Він зможе перевезти 5 спеціалістів в кабіні та безліч обладнання для знешкодження. Є вантажний кунг, що спеціально укомплектований для устаткування. Наявний форткоп, до якого прикріпиться причеп з пересувною вибухозахисною камерою, слугуватиме для перевезення небезпечних предметів й блокуватиме сигнал до нього.

Михайло Олександрович зазначає, за 2018 уже було 200 виїздів, по 20-30 на місяць. Тобто, ризикувати своїм життям, долаючи загрозу, доводиться чи не щодня.

Вибухотехніки уже мають в користуванні дві автівки: це ВАЗ 452, в народі його називають «таблетка», а минулоріч отримали машину марки Reno. Тепер дісталася ще одна, що також служитиме на користь.

  • Андрій Солоницький

    “ФОРТКОП” – це круто!!! А 452 ВАЗ як вам?))) 33 канал, ви що подуріли там? Дорослі є вдома? Хтось котнтролює дітей, які публічно виносять таку “пургу”??? Шановна Юліє, Ви хоча би до Вікіпедії заглянули б, перед тим, як писати про те, на чому не розумієтесь. Навчайтеся, самовдосконалюйтесь, перевіряйте факти! (І не ображайтесь. Я Вам бажаю удачі!)

  • Іван

    Таблетка і ваз – гримуча суміш. Для теперішніш репортерів і блохерів всі вантажівки – це камаз, а решта – газель….