Автомати, БТР та стрілянина на плацу – День відкритих дверей у НАДПСУ ім. Б. Хмельницького

847
0

Якщо для когось це красивий показовий виступ, то для прикордонників – це вагома частина їхньої професії та й узагалі життя. Щодня тисячі дужих плечей боронять нашу країну від правопорушників. Рідною альма-матер для них усіх є Національна академія державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького. Цими вихідними КПП було відчинене для усіх бажаючих, адже тут – День відкритих дверей.

Обирати майбутнє потрібно відповідально, і саме тут можна перевірити, чи на правильному ви шляху. Ми зустріли цілу роту Сумського кадетського корпусу, які ще визначаються. А от Артем уже точно знає, що буде військовим. Наступного року прийде сюди як абітурієнт.

А от Іван із Волочиська уже зараз щодня готується до екзаменів з фізичної підготовки – кожного ранку бігає та підтягується.

У академії зазначають, через військові дії на Сході кордон нашої держави потребує ще інтенсивнішого захисту, аніж раніше. Зокрема, наступного року збільшується державне замовлення за спеціальностями «Безпека державного кордону», «Правоохоронна діяльність», «Радіотехніка» та «Телекомунікації».

Сім раз відмір, один – відріж. І це стосується усіх сфер нашого життя. Цього дня кожен міг впевнитися у правильності власного вибору та, ми сподіваємося, таки побачити своє прикордонне майбутнє.