Автомобільне пекло: на Зарічанській поліціянти паркують свої ластівки у дворах житлових будинків

572
0

Звичайна п’ятниця, як усі попередні. Правоохоронці збадьорюються ранішньою кавою та йдуть до роботи. Вузенькою вулицею протискається громадський транспорт. Навпроти управління, як на дріжджах, більшає автомобілів. За якихось півгодини вони заполонили увесь вільний простір: на бордюрах, на клумбах, під вікнами, у дворі житлового будинку, під управлінням…. Так триває з року в рік.

Власники машин у погонах визнають, таки створюють проблему, і водночас нарікають на складність у пошуках місця.

Можна було б навіть спробувати увійти у невигідне положення, АЛЕ… Ми усі знаємо про існування двох десятків місць для паркування, які де факто належать управлінню. Прописалися вони на скандальній стоянці, яку збудували на Співочому Полі. Сама ж парковка розрахована на дві сотні автомобілів. За нашою інформацією, місця тут золоті, і чи не усі уже мають свого господаря. Тож правоохоронці мусять прилаштовуватися, де знайдуть вільний клаптик.

Заступник пана Віконського пояснює – паркомісця нікуди не поділися, справа банально зависла на столичному рівні. А от людям застрягла як кістка у горлі. Часом доходить до абсурду, коли місцеві мешканці не можуть вільно пройти вулицею.

Хто забув цю скандальну історію, ми вам нагадаємо. У 2016 році місто «кинули» на землю – і тодішній начальник управління Семенишин цього не цурався, та й особливо не спростовував. Ця ділянка була виділена безкоштовно для поліції під автостоянку, а вийшло, що площу отримав приватний забудовник. У поліції тоді били себе у груди, мовляв, не мають грошей на будівництво, тому залучили інвестора… У тому ж році на земельній ділянці з’явився паспорт будівництва, згідно з яким тут мала з’явитися крита стоянка для автомобілів. Замовником робіт виступала обласна поліція, генпідрядником – ТОВ «Золота середина». Активісти висловили припущення, що місту вигідніше було продати цю землю з молотка, але змінити вже нічого не можна було.

На дворі 19-й рік, а проблема ж лишається невирішеною. Поки одні водії ставлять свої автівки на тротуарах, заважаючи пішоходам, інші паркуються на переходах і перехрестях, створюючи небезпечні аварійні ситуації. Міська влада час від часу робить кроки у вирішенні цієї проблеми, але картина на вулицях не змінюється. Нині збирають гроші на евакуатор, а місцеві мешканці навіть уявити не можуть, що авто якогось поліцейського начальника прибрали із клумби. Хоча б один раз, хоча б показово.