Агро-паті запалила Хмельницький грандіозним концертом та лазерним шоу

216
0

У похмурий осінній день усі, хто завітали на Агро-паті, – від малого до великого, робили місто світлішим завдяки посмішкам. Позитиву було по вінця! Богдан та Юлія щойно побралися. Кажуть: колоритні декорації влучно доповнили традиційне місце для фото сесій.

Виставка тракторів та комбайнів, авто з минулого століття, сири, мед, овочі та фрукти за цінами виробника, скульптури із дерева та частування молоком. Грандіозне дійство охопило усіх на найбільшій площі Хмельницького. Серед цікавинок – нова програма “Щедрий кошикЙ” від Першого національного аграрного кооперативу та безкоштовна доставка прямо до вашого столу.

На ярмарку перші набори можна було взяти із суттєвою знижкою. Неподалік – реанімобіль. Ще донедавна у складі Першого  добровольчого мобільного шпиталю він рятував життя на передовій. Доки на сході затишшя, у “канарейці”, так її назвали через забарвлення, роблять сучасні медичні обстеження селянам і містянам.

Павло – один з понад чотирьох тисяч врятованих цими медиками на сході. Був поранений в Авдіївці. Досі перебуває на лікуванні. Несподіваній зустрічі з рятівною “канарейкою” неймовірно радий. Але й інша техніка не залишилася поза увагою бойового козака.

Вправні ковалі кували вигадливі вироби з металу, із дерева витинали тварин бензопилами інші майстри. Діти на кам’яних жорнах мололи спельту і збивали масло у дерев’яних масло бійках. Дорослі вболівали у богатирських іграх. За лаштунками свята – збір підписів проти зняття Мораторію на продаж землі. Аграрна партія України категорична у цьому питанні.

Лише об’єднавшися, ми зможемо побудувати країну, про яку давно мріємо. А ще, зробивши аграрну галузь пріоритетною. Перший національний аграрний кооператив – один із кроків у цьому напрямку.

Агро-паті запалював  на площі зранку і до смерканку. Надто увечері – під Med Heads XL, Мотор’ролу, Love Ukraine та скрипку Майї Онищук. На завершення – грандіозне лазерне шоу “Хмельниччина – Зелене серце України”. Подібні заходи єднають та ще раз доводять: нам є чим пишатися і до чого прагнути.