Активісти: “Патрульний, який “домовлявся” за брата, був у формі та тікав з документами”

1543
0

Старі порядки викорінити не так просто. Міліцію змінили на поліцію, але не все так блищить, як нові автівки та значки. Це про часто заплямовану репутацію патрульних. Як приклад – остання ситуація із Григорієм Клінтуховим. В соцмережах прогриміла новина про те, що патрульний, здавши зміну, приїхав на місце, де інспектори з безпеки дорожнього руху зупинили автівку його брата. Та, начебто, намагався “зам’яти” ситуацію.

Автомобіль зупинили через підозру, що його номерні знаки – перебиті.  Допоки результати експертизи невідомі, але тоді в управлінні в один голос запевняли, що Клінтухов був не у формі.

За деякий час у соцмережах з’являються стоп-кадри відео з місця події. Там чітко видно, що патрульний явно  не у цивільному одязі.

У поліції коментувати цей факт відмовляються. Мовляв, незабаром зберуть журналістів та повідомлять офіційну інформацію. Однак, скидається більше на затягування часу. Невже шукають виправдання?

Зараз проводять службове розслідування. Прес-служба каже – одяг Григорія формою вважати не можна, адже там не має розпізнавальних знаків поліції. Але що вам нагадує ось ця екіпіровка?

Здобутків копів ніхто не заперечує, але чи переважать вони усі промахи? Триває набір до лав патрульних та, мабуть, критерії варто зробити жорсткішими. Аби відомство не перетворилося у чергову серію фільму про “Поліцейську академію”.