Бізнес та банківська сфера – як єдине ціле: семінари від Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку

2225
0

Бізнес та банківська сфера – як єдине ціле. Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк продовжують організовувати для своїх клієнтів цикл семінарів «Альфа Бізнес Хаб». Цього разу захід відбувся під гаслом «Бачимо в бізнесі особистість».

Команді Альфа-банку Україна та Укрсоцбанку вдалось створити якісний комунікаційний майданчик для представників бізнесових кіл. Адже малий та середній бізнес є своєрідним драйвером для розвитку економіки країни. Разом із присутніми спікери обговорили питання фінансів для розвитку підприємницької діяльності, торкнулись нюансів продажу в Інтернет-мережі, а ще радились, у який спосіб власну справу можна зробити ще більш прибутковою.

Присутні жваво долучились до обговорення та ділились досвідом між собою. Банкіри мають надію, що схожі семінари певною мірою стануть у нагоді в процесі формування позитивного державного клімату для ведення бізнесу. «Альфа Бізнес Хаб» – це також і чудова можливість для спілкування клієнтів банку один з одним, так і з провідними вітчизняними експертами з питань оподаткування, фінансів, інтернет-маркетингу, побудови ефективної команди тощо.