Порядок, свіжі продукти та відповідальні працівники – нехитрий рецепт якісних страв

663
0

Шалені будні, відсутність вільного часу, завантаженість на роботі та ще багато факторів, які заважають подолянам нормально харчуватися. Нині це проблема: все більше людей страждають на шлункові захворювання. Багато хто обирає для себе вуличну їжу,  аби повноцінно пообідати.  Хот-доги, шаурма, млинці, піца – асортимент великий, власне, чимало і закладів, де його продають. Однак, багато хто наражає себе на велику небезпеку, купуючи у сумнівних точках. Справа може завершитися не просто печією чи отруєнням. Особливо у спекотну погоду фаст-фуд стає продуктом підвищеного ризику, тому купувати улюблений смаколик варто лише у перевіреному місці. Власне, ось воно: невелике кафе «Анталія», що у центрі міста на зупинці Юність. Знімальна група об’їздила чимало подібних закладів, і у рейтингу найсумлінніший та найбезпечніших  перемогла саме «Анталія».

Дотримання порядку, санітарних норм, створення комфорту і, звісно, приготування смачної їжі – пріоритети для Олега Олександровича. У цьому бізнесі він уже 5 років, каже: ставиться до нього, як улюбленої справи, мовляв, приємно годувати людей смачною, а головне якісною їжею.  Дисципліна і порядок у закладі – понад усе, і це не дивно: господар – колишній військовий, і звик, щоб усе було чітко і правильно.

Ми на власні очі пересвідчилися, яким має бути взірцевий заклад вуличного харчування. Чистота, в першу чергу, постійна наявність гарячої води, вбиральні та інших санітарних зон тут обов’язкова, далі якість продуктів. Вона у «Анталії» суворо контролюється, особливо влітку. Усе чітко розформоване по контейнерам, заготівок роблять стільки, аби не залишалося на наступний день. Для м’яса та молочки є спеціальні холодильники, власне, як і для прохолодних напоїв.

Взагалі, «Анталія» не схожа на звичайний заклад вуличного харчування; його можна назвати повноцінним кафе. Тут можна смачно пообідати, у затишній атмосфері насолодитися ароматною кавою, гарно провести час у колі друзів і головне – спробувати смачні стави, які готують за фірмовими рецептами. Також у «Анталії» є невелика бенкетна зала, можна зробити замовлення до свята і обрати індивідуальне меню.

За 5 років «Анталія» припала до душі хмельничанам – тут завжди вистачає клієнтів. Свіжу, якісну та доступну їжу нині зустрінеш далеко не скрізь, тому варто обирати перевірені місця, такі як «Анталія».

Невеличка, затишна кафешка у центі міста стала справжнім лідером серед закладів вуличного харчування. Тут тішить усе:  атмосфера, ідеальна чистота, привітні та охайні продавчині, широкий асортимент, а головне – смак страв, які вправні кухарі готують зі свіжих та якісних продуктів, а приправляють любов’ю та турботою.