Я не пам’ятаю, а отже, нічого не було! Хмельницькі поліцейські запустили антиалкогольний флешмоб

459
0

Я не пам’ятаю, а отже, нічого не було! Та чому ж так голова «розколюється»? Хмельницькі поліцейські запустили антиалкогольний флешмоб, який «нарекли» промовистою назвою «178мі». Це номер статті про заборону розпивання алкоголю у громадських місцях. З потеплінням її порушують найчастіше. Саме у пісочницях та під лавочками нашого міста знаходять порушників-пияків. Якщо мовою цифр, таких уже більше 1000. Тож копи просять хмельничан викладати знайдених під ногами п’яничок у соцмережі із хештегом #178мі. Та чи допоможе це достукатися до здорового глузду любителів чарки?

Лікарі таких називають «підсніжниками», а поліцейські – 178-ми. Переважно, знайти їх можна, коли на місто спускається темрява. «Ростуть»… тобто, лежать у дворах під лавочками та у пісочницях, під вікнами у людей, або на клумбах у парках. Копи добре знають усі місця, де як медом намащено для  любителів почаркуватися.

Це і молодь, і ті, кому за 40, і чоловіки, і жінки. Буває, що вони мирно засинають, хоча часто поводять себе неадекватно. Із вуличними п’яничками поліцейські проводять профілактичні бесіди, а як не допомагає – везуть до відділку.

Минулого року порушників 178 нарахували 3,5 тисячі, за менш ніж 5 місяців цього року – таких більше однієї тисячі. Щоб містяни знали своїх героїв в обличчя і щоб достукатися до здорового глузду хмельничан, які грішать біленькою у громадських місцях, копи закликають фільмувати і викладати світлини до соцмереж із хештегом 178. За пияцтво там, де не можна, передбачений штраф у максимум 85 гривень. Приблизно стільки коштує пляшка горілки.