Про доньку Чарлі Чапліна, нюанси Євробачення та як Арсен Мірзоян «запалював» у Хмельницькому

275
0

Із піснею «Джеральдіна» Арсен Мірзоян подався на український відбір до Євробачення-2017. Проте, судді не оцінили французьку співака. На щастя, трепетна історія полюбилася прихильникам артиста, і як доказ тому – повні зали на концертах. Так, черговий аншлаг він зібрав у Хмельницькому. Розповідає, композиція побудована на основі відомого різдвяного листа Чарлі Чапліна його доньці Джеральдіні.

Близька серцю історія ожила і на папері. Та і взагалі, постать Чапліна для артиста є натхненною. На минулорічній «Республіці» Арсен навіть спробував себе у ролі художника, зобразивши на стіні відомого міма.

Співак ділиться – Євробачення стало гарним досвідом, проте, як і більшість артистів нашої естради, зсередини це шоу оцінює не надто позитивно.

На концерті у Хмельницькому Арсен Мірзоян презентував новий альбом «Слова і ноти», частиною якого і стала вищезгадана «Джеральдіна». Це уже 4 платівка в музичній доробці виконавця. І, як він вважає особисто – доволі вдала.

Також, нам вдалося розпитати співака про зіркове весілля із Тонею Матвієнко, підростаючу доньку Ніну та новий кліп «Не Магелан». Все це та інше очікуйте найближчим часом у ефірі 33 телеканалу.