Вкладати кошти у впевнений бізнес: Агенція сталого розвитку «Астар» відзвітувала за рік діяльності

195
0

Стратегічно планувати та правильно вести бізнес. Агенція сталого розвитку «АСТАР» охоплює сферу культури, освіти, економіки, сільське господарство… Беруться за всі напрямки, які мають перспективу росту. Розпочали свою діяльність лише рік тому, однак вже можуть похизуватися досягненнями.

Одна перших шкіл, яка запрацювала на платформі розвитку – школа тепличного господарства. Найкращий результат – це той, який говорить сам за себе. Так, її учні вже можуть продемонструвати власне господарство, яке організували за прикладом побаченого. На цьому не зупинилися, й у підйомі сільського господарства пішли далі.

В подальшому стратегія передбачає піднесення цілого спектру сільськогосподарського напрямку. Спільно з Меджибізькою тергромадою вдалося вибороти перемогу на фінансування проекту за кошти  Європейського союзу. Задум під назвою «З сільського двору до міської оселі» планують втілити в життя за три роки.

Від розвитку бізнесу до культурного надбання. Фестивальна майстерня – ще один напрям, за який взялась агенція. Він націлений на туризм, а якщо детальніше, то саме на пошук родзинки тієї чи іншої території, що дасть можливість заробляти кошти на культурній спадщині свого краю.

Не Хмельницьким єдиним. У найфестивальнішому місті нашої області, Кам’янці-Подільському, облаштували власний осередок агенції сталого розвитку  «Подільсько-буковинське намисто».

Успішний старт на Батьківщині  дає право шукати шляхи розвитку й за її межами. Проект «Європа для бізнесу» спрямований на те, аби підприємці мали змогу вітчизняний продукт реалізовувати в усьому світі.

Ідеї під потреби саме нашого регіону. Сталий розвиток передбачає спершу дослідження місцевості та бажань людей, а вже після аналізу з’являється й проектний план.

Спільними силами до успіху. Досягти того, про що відзвітували, було б вкрай важко без підтримки небайдужих. Адже ті, хто вже мають досвід ведення бізнесу, як ніхто розуміють, що перші кроки – найважчі.

Ще більше проектів, семінарів, шкіл, а головне – результатів, планують втілити та здобути у 2018-му. Всі старання – заради розвитку рідного краю.