А під ялинкою – «соціальний» бюджет: міські депутати востаннє у році зібралися, аби «поділити» гроші

317
0

Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш. Щоправда, у випадку міської ради: як бюджет заплануєш – так Хмельницький і проживе. Депутати зібралися на останню в 2017 сесію, аби підбити підсумки та розкласти кошти по поличках різних сфер на 2018. Хоч, за підрахунками цей рік виявився менш продуктивним, ніж попередній.

Окремим же питанням залишається харчування у лікарнях. У 2018 на одну людину передбачили лише 16 гривень. Однак, у владі таку суму вважають прийнятною.

А ще на сесії таки підтримали відміну нижньої межі електронних закупівель через  систему “Прозоро” у 100 тисяч. Тепер все, що купується дешевше, розкривати публічно не потрібно. Без втрат не обійшлося й у депутатському корпусі. У вільне “бізнес-плавання” вирішив піти обранець  від БПП – Олександр Білик. Сам визнав себе неефективним та захотів “свободи”.

Його колеги великодушно відпустили і далі майже всі питання пройшли без обговорення. 70 пунктів порядку денного проголосували за 2 години. Вочевидь, депутати просто поспішають на канікули. Ми ж розпитали, хто й де святкуватиме. Більшість обранців виявилися прихильниками сімейного затишку.

І вже традиційно передноворічна сесія завершується щедрівками та музичними привітаннями. Ми ж від себе бажаємо нашим депутатам таки бути ефективними у роботі, а усім містянам – здійснення очікувань та свята на вашій вулиці навіть у будень.