На День Незалежності у Хмельницькому відбудеться “Безкінечна подорож”

1013
0

Поєднання слів, їхніх значень і звучань, візуальних та музичних образів, класицизму з мінімалізмом – усе це склалось у єдину композицію  під назвою «Безкінечна подорож, або Енеїда».

Мультимедійний колаж з елементами лекції, концерту та бенкету вперше був продемонстрований у столиці  на відкритті Міжнародного  фестивалю «Книжковий Арсенал». А наразі наступним та останнім містом, де буде продемонстрований перфоманс, стане Хмельницький.

Колаж являє собою дійство, в якому Юрій Андрухович читає лекцію, уривки з «Енеїди» та власні вірші. Марк Ткар і Віктор Новожилов озвучують «безкінечну подорож» імпровізаційною музикою, а vj-група забезпечить візуалізацію.

Вже знайомі нам, та й з Хмельницьким вони зустрічаються не вперше. Вистава «Альберт, або найвища форма страти» півроку тому отримала  бурхливу емоційну реакцію хмельничан. Сподіваються,  що «Енеїда» не менш здивує та захопить серця глядачів своїм глибоким внутрішнім змістом.

«Безкінечна подорож» зупиниться у Хмельницькому мистецькому дворику 1 музичної школи в День Незалежності та наповнить унікальною  творчою атмосферою  не лише територію, а й душі глядачів.