Безоплатна правова допомога для кожного: професійна консультація – навіть у віддалених районах

727
0

Знати свої права  та змогти їх захистити. Це може забезпечити «Бюро правової допомоги», що з 3 вересня 2016 року розпочало свою роботу по всій Україні.

Як нас запевнили, така допомога є доступною абсолютно для всіх. За 2 роки плідної роботи до організації встигли звернутись понад 30 тис громадян, з яких більшість потребували консультацій та правових роз’яснень.

Крім того, бюро забезпечує доступ до безоплатної вторинної допомоги, яка полягає у наданні адвоката для представництва інтересів у судах та інших державних органах перед фізичними та юридичними особами.

Не тільки мешканці великих міст, а й жителі понад 8 районів Хмельницької області мають змогу отримати первину та вторинну правову допомогу.

Директор Хмельницького центру наголошує: створення подібних бюро було абсолютно виправданим.

До прикладу, уже згадане Летичівське бюро за показниками посідає одні з найкращих позицій у системі. Неля Миколаївна, яка очолює структуру, розповідає, що за час його роботи по допомогу звернулись близько 1700 осіб.

Питання, з якими люди звертаються до професіоналів, здебільшого, мають цивільний характер. Одним з відвідувачів став Василь Іванович, який є мешканцем одного з ближній сіл Летичива. Розповідає, вирішити свої питання самостійно не міг, та й взагалі не знав, до кого можна звернутись.

Хоч про саме бюро місцеві мешканці знають, здебільшого, з розповідей знайомих, у думці щодо доцільності такої структури в своїй місцевості – одностайні.

Окрім консультування людей, які приходять на прийом, «Бюро правової допомоги» здійснює й виїзні консультації у інтернати, госпіталі , дитячі будинки та в інші установи, де потребують підтримки.

Тож варто пам`ятати, що окрім наявності у нас прав, важливо ще й знати, як їх захистити. Саме тому «Бюро правової допомоги» завжди відкрите для кожного з нас.