«Безпечна Україна» очима дітей від ПАТ «Хмельницькгаз»

906
0

Мрії про мирне небо – як підтримка для бійців. Цьогоріч «Хмельницькгаз» організував конкурс  дитячого малюнка, який присвятили захисникам на сході України. У своїх роботах намагались висловити свою вдячність за подвиги та змалювати своє бачення АТОвців. Головна мета заходу – разом з дитячими малюнками передати їм і допомогу від підприємства. А також пробудити відчуття патріотизму в молодого покоління.

До конкурсу було залучено близько двохста дітей Хмельниччини. За результатами голосування обрали  трьох переможців:  двоє – вихованці міського НВК №10 та школярка з Деражнянського району. Їм вручили грамоти, подарунки і смаколики. Також солодкий презент передадуть ще десятьом фіналістам.

Вже цими вихідними волонтер разом з творіннями школярів та допомогою від «Хмельницькгаз» вирушить у зону АТО. Аби свято бійці зустріли із подарунками.

Директор розповідає, у майбутньому планують й надалі розвивати ідею та проведуть ще чимало подібних заходів. І наймолодших долучатимуть до таких акцій все більше.

Цей конкурс приніс багато користі. Від ПАТ «Хмельницькгаз» бійці отримають бензопилу, паливно-мастильні матеріали та продукти харчування. А підлітків Хмельниччини не лише відзначили за творчість, а й зарядили патріотизмом.