Боротьба за директорське крісло: 6 хмельницьких шкіл змінять очільника

1800
0

У минулі роки за директорське крісло у школах Хмельницького розгорталася боротьба «не на життя». Обурені вчителі та батьки стукали у двері різних інстанцій, аби врятувати «свого». І здаватися ніхто так просто не збирався. Проте, конфлікти давали не багато. Директори змінюються,  діти навчаються, час йде. От тепер і у 2018 плануються кадрові зміни.

Врешті, у департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради розповідають, цьогоріч конкурс відбудеться у 6 школах. Сюди втрапили СЗОШ №1,15, 19 та 29, НВК №2 та НВО № 5. Без конкурсів змінять, також, двох очільників дитячих садочків – №11 та 52.

Врешті, приїжджаємо до НВО №5, де наприкінці травня ми знімали репортаж і про останній дзвоник. У стінах на повну тривають ремонтні роботи. Нас зустрічає т.в.о. директора. Каже, зміна очільника була несподіванкою, проте пані вірить у свої сили.

Як розповіли владці, кричущих порушень чи обурливих претензій не було. Серед інших причин, звісно, скарги батьків: хтось невдоволений другою зміною, є нарікання щодо недотримання гігієни працівниками кухні, дехто йде на пенсію, декому, на їхню думку, не вистачає досвіду. А от в наступному році, кажуть, конкурсів буде значно більше.

Потенційні директори мають пройти відповідні тести. Хто набере більше 15 балів, буде допущений до наступного етапу – ситуаційного завдання. Результати обіцяють оголосити в середині-кінці серпня.