“Будівельний ревізор”: Скандальне будівництво у центрі міста. Випуск 8

2856
0

А пам’ятаєте дебати? Ще перед тим, як сісти у головне міське крісло, Олесандр Симчишин підняв тему незаконної забудови і дерибану міської землі. Так от, електорат «свободівця», який має прийти і порядок навести, повірив. Люди почали чекати від градоначальника конкретних кроків і реальної війни. Але виявилось, гучні промови – не більше, ніж просто гарні слова.

Як тільки діти пішли на канікули, у задній дворик музичної школи притягли важку техніку. Від складських приміщень вже й цегли не залишилось. Без попередження стіни знесли та викопали котлован. Там мають побудувати паркінг. Проте, митці так просто не здалися і вирішили відстояти рідні квадратні метри, бо добре знають куди заводять благі наміри. Яку пісню співали на протесті – чули наша Катерина Герасімук.

Вони зруйнували історію у ритмі вальсу. Як виявилось, градоначальник не догледів у себе під носом пам’ятку архітектури. Скандальне будівництво на території муз. школи таки призупинили. Та зробив це не міський голова, а обласна культура. Олександр Симчишин, який себе позиціонує як борець із «злісними» забудовниками, навіть припис отримав.

Попри заборону, на території музичної школи продовжили будувати. 12 липня скандальне будівництво  призупинили. Забудовник на припис фактично начхав. А очільник департаменту архітектури завів стару і добру пісню. Мовляв, нічого поганого не станеться, якщо під вікнами школи виросте парковка. І от тут всі зрозуміли закони у нашому місті нікому не писані.

Руйнувати не будувати! Будівельний ревізор обов’язково розповість, чим скінчиться ця історія і чи скінчиться взагалі. Єдине, просять викладачі міста – щоб мер зберіг обличчя і зробив те, що обіцяв –  припинив свавілля забудовників.