Більше чотирьох тисяч юних глядачів завітали до монотеатру

231
0

Зала місцевого монотеатру відчинила двері перед молодою елітою міста. Більше, ніж півроку “КУТ” безкоштовно запрошував до себе кращих учнів Хмельницького, аби поділитися творчістю та натхненням.

Протягом семи місяців кожного тижня монотеатр “КУТ” збирав у своїй залі до сотні школярів. 2-3 учні, що певним чином відзначились у своєму навчальному закладі отримували спеціальні еліт-запрошення на виставу єдиного в Україні театру одного актора. Як результат, проект під назвою “Молода еліта міста” об’єднав більше чотирьох тисяч юних глядачів.

Останньою поставкою проекту стало інсценування твору французького письменника Марселя Мітуа “Акомпаніатор”. У 2002 році драма була відтворена українською, а у 2005 нагороджена першою премією фестивалю “Віват-актор” у Дніпропетровську. Моновистава переповідає історію розпачу та відчайдушності в минулому відомого шансоньє, що впав із вершини своєї слави.

Поки що серед соціальних проектів “Молода еліта міста” – єдине починання, проте, за словами адміністратора, не останнє.

Як зазначають організатори та самі глядачі, проект реалізований вдало. Проте, чи повториться подібне, кажуть, у більшій мірі залежатиме від того, як підтримає влада таку ініціативу знову.