Коли голова на місці! Вадим Лозовий «вживається» у роль губернатора

1039
0

І понеслось. Президент відбув до столиці, а Вадим Лозовий залишився керувати. Вже й отримав першу медаль від Митрополита Антонія.

Це перша колегія для Вадима Лозового. Новопризначений голова ОДА одразу береться до роботи.

«Які люди – і без охорони…» ледь не вирвалося з вуст голови обласної ради. Якщо без жартів, цього дня у стінах ББ відбулася ледь не історична зустріч очільника Держпродспоживслужби Василя Грушка із Михайлом Загородним. Така от незручна ситуація.

2 роки тому на Хмельниччині запрацювало «мегауправління», в яке об’єднали одразу декілька служб – ветеринарну, санепідеміологічну, фітосанітарну, інспекцію з питань захисту прав споживачів. Нова структура із великими обов’язками впоралась із горем на половину.

Благо, спалах африканської чуми та хворобу птахів на АВІСІ погасили. Щоправда, збитки підприємства краю зазнали колосальних. 1 мільйон птиці пішло на забій та 21 тисяча свиней – у вогонь. Це ми ще не говоримо про численні випадки сказу, сибірської виразки та лейкозу у корів.

І як би Василь Грушко не нарікав на відсутність грошей та докучливий мораторій, Михайло Загородний зобов’язав керівника відродити управління ветеринарної служби. Без нього, каже, уся робота величезної структури радше скидається на потуги.