Вакантне керівне крісло: Хмельниччина – у колообігу кадрових змін

1701
0

Хто, хто в кабінеті сидить? За останніх декілька місяців на Хмельниччину зійшла лавина кадрових змін. Чутки ширяться давно, однак офіційно призначили лише одного керівника.

Поки що під питанням перепризначення – Микола Семенишин. Декілька тижнів тому у місті подейкували, що головного поліцейського переводять на Донеччину. Та поки що офіційного підтвердження не було. Але зі слів самого генерала, саме 12 вересня його мали офіційно представити на Сході.

Він зустрів чимало столичних гостей із подарунками. Контролював виконання усіх нововведень “згори”. Але і без скандалів не обійшлося.

У поліції запевнили: офіційних наказів про звільнення чи призначення не було, і нового кандидата не оголошували. Поїздка Семенишина на Схід – це, поки що, відрядження.

Ну і врешті – останній герой у послужному списку: Василь Василенко. На місці очільника і досі Віталій Вжешневський – з приставкою т.в.о. Але, зважаючи на постійні війни за землю в області та рейдерство, риторичним залишається питання, чи варто назначати керівником Геокадастру людину, яку волинські ЗМІ та навіть депутати облради звинувачували у схемах із бурштиновими ділянками?

Отож, грядуть численні кадрові зміни. І, зважаючи на одіозні кандидатури зі списку, – осінь в області буде бурхливою. Та, як то кажуть: хто старе пом’яне – тому й око геть! Не будемо загадувати, аби нових начальників не переслідували колишні “здобутки” та слава. Починаємо жити по-новому.