Вартість харчування у дитячих садочках зросла – чи зміниться меню?

700
0

Це – дитячий садочок №48 «Червона квіточка» у Гречанах. Його відвідують 440 маленьких хмельничан. Старша група вмощується за обідніми столами. Малечі пропонують гороховий суп та, кажуть, хто гарно поїсть, уже в полуденок поласує мандаринами.

З 1 січня 2019 року батькам за харчування дітей доведеться сплачувати більше. Нагадаємо, останнє підвищення було у листопаді і склало у загальному 24 грн/ добу.

У цю ціну, як і раніше, буде входити сніданок, обід, вечеря та полуденок. Окрім того, 40% від вартості лягає на плечі міського бюджету, тобто батьки витрачатимуть 15 грн за добу. Сплачують за харчування щомісячно наперед за фактично відвідувані дні до 10 числа.

У кожній групі зранку вивішують дитяче меню, аби з ним мали можливість ознайомитися батьки. Складають його попередньо за тиждень відповідно до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, керівництво садочку має право самостійно обирати постачальників продуктів за списками, наданими Департаментом освіти. Молоко та м’ясо закупляють за тендерною процедурою. У школах вартість сніданків поки що не піднімають і наголошують – Хмельницький серед декількох міст України забезпечує першачкам безкоштовне харчування.