ВГО «Комітет виборців України», слідкуючи за працею народних депутатів, підбили підсумки за три роки

317
0

Депутати-кнопкодави, або закони, що не мають шансів. Верховна Рада України – головний орган влади, роботу якого ми постійно бачимо… точніше, не рідко й не бачимо.  Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України», слідкуючи за працею народних обранців, підбили підсумки за три роки. ВГО «Комітет виборців України», слідкуючи за працею народних депутатів, підбили підсумки за три роки

Антирекорд України. За історію роботи парламенту вперше було зареєстровано більше 10 тисяч законопроектів. Та кількість не означає якість. В нашій державі фактично відсутні бар’єри щодо реєстрації майбутніх законів. В середньому, кожен другий законопроект отримує негативний вирок.

Робота для галочки. Всім знайомі обличчя – лідери фракцій Верховної Ради. Вони часто отримують звання «прогульників», та якщо все ж на засіданнях їх час від часу помітити можна, то у голосуваннях участь брати лінуються. Найменш ефективними є Олег Ляшко, Юрій Бойко та Юлія Тимошенко.

Вони  світяться на екранах, а не у стінах залу засідань. За три роки роботи третина депутатів Верховної Ради прогуляли 50% голосувань. З них 43 навіть «кнопкодавами» не назвеш, адже вони проігнорували цілих 90% рішень.

Нардепи по-хмельницьки. Депутатам-мажоритарникам від нашої області дати однозначну оцінку важко. Адже одні засідань майже не пропускають, та й на кнопки натискають, а у інших трьох із семи представників суттєвий дисбаланс відвідувань та участі у голосуваннях. Саме на них падає тінь «вдалого сусідства», коли колега по цеху допомагає… аби «н» не поставили.

Від їхніх рішень залежить доля країни, але на яке ж майбутнє сподіватися, коли половина обраних народом вміють лише гарно говорити? Доведеться надіятися на те, що український народ, врешті-решт, навчиться обирати.