Велика аграрна компанія розширює межі

475
0

Корпорація «Сварог Вест Груп» розпочала свою діяльність ще в 2003 році. А тепер  це – високотехнологічна аграрна компанія. Сьогодні вони зосередженні на вирощенні зернових та олійних культур, виготовленні цукру. І стати тим, ким є зараз, не змогли б саме без відданих співробітників. Тож у День працівників сільського господарства аграрії отримували подарунки, грамоти  та  привітання від керівництва.

Під час концерту всім присутнім представили історію корпорації через малюнки на піску, творчий колектив потішив танцями. А підняти настрій допоміг запрошений співучий гість – Павло Зібров. До привітань приєдналась і Шепетівська районна держадміністрація.

Багато уваги приділяється партнерству з постачальниками та самими клієнтами. Наразі філії компанії розташовані в Хмельницькій, Чернівецькій, Житомирській областях. А ось Шепетівка, в свою чергу, також отримала невеличкий подарунок. У місті відкрили офіс «Сварог Вест Груп». Приміщення облаштували в стилі «хай-тек» – сіро-білому дизайні. За словами Олени Шершньової, саме ці кольори відображають впевненість та стабільність. Працюватимуть в новенькому офісі близько 150-ти осіб – тут розташується адміністративний персонал.

Корпорація і надалі продовжує розвиватися. Сергій Зуєв розповідає, цьогоріч вдалося отримати високі результати по врожайності. Також підняли економічну ефективність компанії. Та далі – більше.

Корпорація «Сварог Вест Груп» таки продовжує розширювати свої межі. Новий офіс – це ще не кінець. В майбутньому планують і налагодити міцні зв’язки з міжнародними партнерами. Адже керівництво разом зі своїми працівниками працює для того, аби вивести аграрний бізнес на новий рівень.