Велика політика чи нагріте крісло міського голови: що обере Олександр Симчишин?

643
0

Як тільки перегони за найвищий пост держави скінчилися, почалася нові – за одне із 450-и червоних крісел у залі Верховної Ради. Нині місто Хмельницький у цьому залі по 187-у округу займає Сергій Мельник. Свого часу чоловік, відбувши дві каденції на посаді міського голови, рушив далі, і цього літа планує не покидати столичної зали.

І от нависло питання, чи не піде перевіреним шляхом та чи покине діючий градоначальник рідне місто заради великої політики. Він довго відмовчувався – чи то сам не був певен, чи то із партійцями радився, але нині вирішив зізнатися.

Як розповів сам Олександр Сергійович, за його внутрішніми опитуваннями він міг пройти до Верховною ради ледь не на червоній доріжці. Що й казати, кредит довіри у міського голови такий великий; слід лишень пригадати, що 3 роки тому на місцевих виборах він набрав вдвічі більше голосів, ніж опонент. А тепер – усі завмерли в очікуванні.

Проте, на цьому журналістів ще не відпускає. Адже, якщо не він – то його побратим. У цю неділю відбувся з’їзд ВО «Свобода», на якій і визначили єдиного кандидата на противагу Симчишину. Ним виявився Віталій Діденко.

Як зазначив сам міський голова, у міста немає лобіювання інтересів Хмельницького у парламенті. А ми уже зазначали, що ці інтереси представляє Сергій Мельник. Невже чорна кішка між «колишнім» і «теперішнім» пробігла?

Тож, інтрига розвінчана, а тепер «На старт», «Увага», «Руш» – передвиборча гонка почалася.