Великодній настрій активовано! У центрі Хмельницького зводять святковий ярмарок

321
0

Із зимових до Великодніх. До одного із головних релігійних свят християн  залишилось не так й багато часу, тож наше місто потроху «вбирається» у Пасхальну атрибутику.

Такі будиночки  облаштовують спеціально для торгівлі хенд-мейдом та великодніми смаколиками. Окрім цього, хмельничани матимуть змогу взяти участь у багатьох майстер-класах та переглянути цікаву концертну програму.

Уся концертна програма, за словами організаторів, буде побудована на веснянках та гаївках, які традиційно  виспівують  перед  Великоднем, але не дивлячись на такі веселощі, заходи не проходитимуть шумно, адже свято – релігійне. Загалом, такій святковій атмосфері у центрі Хмельницького радіють й самі містяни. Кажуть, у такий спосіб місто оживає та стає ще більш цікавим.

На святковому майданчику планують розмістити світодіодну писанку, біля якої стоятимуть ще дві, котрі залишились з минулого року . Усі атрибути свята охоронятимуть, адже уже маємо гіркий досвід: серед  тих, хто декораціями милується, є й такі, кому вони, схоже, заважали.  У скільки обійдуться міській казні Великодні  розваги – поки не відомо. Натомість, усіх хмельничан та гостей міста запрошують долучатись до святкування, аби звеселити серце і душу.