Великодній ярмарок розгорнувся просто у серці міста, поруч ТРГЦ «Либідь Плаза»

161
0

Не тільки фотозонами та тематичними прикрасами, а й ярмарками Хмельницький тішить містян у передвеликодній час.  Ятки з різноманітними ласощами, запашною випічкою та хенд-мейд сувенірами розташувались у самому центрі міста біля торговельного центру «Либідь Плаза».

Представляє цікавинки власного виробництва й пані Оксана. Жінка у подібному святкуванні участь бере не вперше. Каже, люди із захватом роздивляються прилавки, найчастіше звертають увагу на тематичні речі.

Не меншим попитом користується й продукція з мила. Її продавчиня виготовляє усе сама. Жінка зізнається, вкладає у свої роботи серце і душу, тому щиро радіє, коли містяни та гості Хмельницького цікавляться її товаром.

Крім цього, хмельничани можуть придбати до великоднього столу паски, домашні вина, мед та багато чого іншого. Люди таким святкуванням у самому центрі міста задоволені. Кажуть, хочеш чи ні, а пройти повз такої краси та різноманіття не вдається.

 Передвеликодній ярмарок працюватиме до 27 квітня. Тому організатори разом із продавцями запрошують усіх хмельничан та гостей міста не втратити нагоди поринути у святкову атмосферу та поласувати смаколиками, створеними з найщирішими емоціями.