Вийшли й на всеукраїнський рівень: фільм юнаків з Хмельницького здобув перемогу на «Inter film fest»

543
0

«У нас був шкільний бал» – кінокартина, створена хмельничанами. Троє юнаків із творчого об’єднання «Bad rabbits foundation» зняли власну кінострічку, мета якої – наголосити на проблемі булінгу серед підлітків.  Нагадаємо, презентація фільму відбулася ще у березні в кінотеатрі ім. Шевченка, й зібрала повну залу глядачів. Унікальна ця робота тим, що творці виступили не лише режисерами та сценаристами, а й стали акторами. До слова, кінофільм створювався безбюджетно – лише за власні кошти самих авторів.

Після успішної прем’єри у Хмельницькому хлопці вирішили підкорювати столицю. Як варіант, обрали кінофестиваль молодіжних телевізійних проектів «Inter film fest», який цьогоріч відбувався уже вп’яте. Всього було 134 учасника, а до 12-тки фіналістів потрапили і хмельничани.

Перемога була неочікуваною, проте такою бажаною. Попри сильну конкуренцію, хмельничани змогли довести усім, що для реалізації задуму не потрібно великих статків: лише бажання та наполегливість. А за свої старання хлопці отримали Гран-Прі та сертифікат, що дасть змогу відвідати кінофестиваль у Чехії.

Тим часом, хлопці уже розробляють концепцію своєї наступної роботи, проте деталей не розголошують – тримають інтригу. «У нас був шкільний бал» дав їм сильний поштовх вперед, а також, уже знаючи власні помилки, зробити майбутню кінострічку ще кращою.