Викрити тих, хто поза законом: на Хмельниччині активно борються із ухилянтами від несплати податків

1040
0

Податкова міліція займається забезпеченням економічного ефекту, а саме – надходженням коштів до державного бюджету. Основні завдання – боротьба із навмисним ухилянням від несплати податків та незаконним обігом підакцизних товарів. Так, з початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було направлено 13 справ згідно статті 212 Кримінального Кодексу України, 6 – за особливо тяжкими злочинами частини 3 тієї ж статті.

Важливий момент роботи – боротьба із підпільними цехами, що виробляють підакцизні товари. Так, у червні 2018-го податковою міліцією разом із працівниками управління служби безпеки одне з таких підприємств було викрито. На місці вилучено лікеро-горілчану продукцію –   в цілому на 2,4 мільйони гривень. Організатора та його спільників затримано й оголошено підозру у вчинені злочину.

Загалом, за 9 місяців роботи з незаконного обігу забороненої продукції вилучено товарів на понад 23 мільйони гривень, це спирт, тютюн, лікеро-горілчані товари, паливо-мастильні матеріали та транспортні засоби. До всього, пильно стежать за тим, аби усі роботодавці офіційно оформлювали підлеглих. В разі виявлення працівника-нелегала на порушника чекає штраф – 102 тисячі гривень. Таким чином, податкова міліція робить усе, аби кошти до держбюджету надходили повсякчас, а люди працювали на законних підставах.