Коли вода по трубах ще не потекла, а у криницях уже пропала

1244
0

У селі Тиранівка, що у Хмельницькому районі, без перебільшення стихійне лихо, яке уже зачепило чимало населених пунктів України! У село прийшла посуха. Рік тому почали міліти джерела, а рівень води у колодязях різко впав. Не вагаючись, люди взялися прокладати рятівний водогін. Централізоване водопостачання мало би врятувати їх від спраги, але справу не довели до кінця.

Люди розповідають, уся робота зроблена неналежним чином, адже в дощ труби замулює. До усього, можуть просто не встояти, адже їх підперли звичайною гіллякою.

Та до чужих проблем нікому, вочевидь, діла немає… Дорогу розрили, труби проклали, а далі самостійно виправляйте… чужу халтуру.

Селяни припускають, що на них просто нажилися. Аби провести воду на подвір’я – ціни пропонують просто «захмарні».

Екскаватори та засипані ями селяни побачили лише сьогодні. Робота зненацька закипіла на центральній вулиці. Там ми зустріли старосту села.

Схоже, у Тиранівці правила гри диктує підрядник. Хоча й сама староста запевняє, що раніше розпочати справу не було можливості. Все через ту «небесну канцелярію».

Все ж від жовтня місяця і АЖ до сьогодні кілька погожих днів таки було… от тільки від того місцевим не гаряче й не холодно. Попри усі відмовки – води у них досі немає.