Вода, пісок, гарячі сонячні промені і… стафілокок?! Де на Хмельниччині безпечно пірнати?

569
0

Із першими спекотними днями хмельничани традиційно надягають купальники та прямують до найближчих водойм.  До відкриття купального сезону лічені дні, тому саме час дізнатися, де в Хмельницькому можна похлюпатись у водичці, а де ні в якому разі пірнати не слід.

Одним із таких є пан Володимир. Минулого року чоловік  власний купальний сезон відкрив ще 1 травня, цього ж року зробив це 23-го – просто під прицілом камери 33 каналу.

Таких прихильників раннього плавання у нашому місті чимало. Вони уже не вперше лізуть у води Південного Бугу, мовляв, боятися тут нічого.

Такої ж думки і санепідемстанція. Як те належить, із підготовкою до пляжного сезону вони досліджують і міські ріки та озера. Кажуть, проби води до цього часу брали двічі. З 11 водойм, котрі придатні для купання, лише одна у Хмельницькій області не відповідає нормам.

Окрім водойми перевірили й питні фонтанчики, котрими влітку користуватимуться відвідувачі пляжу. Не оминули увагою і пісок; його, до слова, привезли нещодавно. У всіх цих благах загрози для містян не знайшли. Регулярно перевірятимуть стан і води, і піску будуть й надалі – кожних 10 днів протягом купального сезону.

Тож, підсумовуючи, хмельницький міський пляж до прийому відпочивальників готовий, а останнім нагадуємо: навіть під час відпочинку потрібно пам’ятати про власну безпеку та здоров’я.