Водограйний марафон у Хмельницькому: місто активно чепурять, прикрашаючи фонтанами

2822
0

Хмельницькому вперто та завзято намагаються “вчепити” звання туристичного міста. І екскурсійний автобус чекає на гостей, і путівники стоять у центрі, і старі будівлі обжилися QR-кодами. Щоправда, пасажирів у туристичному транспорті небагато, а електронні довідники на історичних пам’ятках не завжди працюють. А тепер влада взялася дивувати гостей одразу на порозі. Будуть облаштовувати привокзальну площу.

Роботи насправді чимало. Адже один стихійний ринок звідси прибрали, а поруч у довгий ряд – вилаштувався ще один. Погодьтесь, не надто гарним буде перше враження від міста. Ще далі стоять наливайки, а лавочки часто перетворюються на місце для застілля. Проте в управлінні ЖКГ запевняють: поступово все окультурять.

Розпочали роботу із зупинки, яка матиме прозорі стіни та накриття, сучасний графік маршрутів і навіть Wi-Fi. За це з кишені міста у кишеню на зупинці вкладуть більше двохсот тисяч гривень.

А на привокзальній площі облаштують алеї з клумбами, нові лавки та пішохідний фонтан. Загалом на облаштування цієї ділянки піде понад 2 мільйони гривень. Але ніде правди діти – нова алея вестиме до старезної та облупленої будівлі вокзалу. Тож в Укрзалізниці, начебто, планують змінити радянську спадщину на сучасний лад.

Завершити роботи обіцяють до вересня. А марафон хмельницьких фонтанів уже розпочав водограй у парку імені Чекмана. Незабаром обіцяють зробити підсвітку, але працюватиме він з 10 ранку до 10 вечора.

Останній у списку – фонтан на Сілістрі. Тендер на його реконструкцію так і не відбувся, але за декілька днів знову шукатимуть підрядників. Плани грандіозні, та й кошти чималі. Тож побачимо, чи втіляться обіцянки влади у нових фонтанах та скверах.