Доки хтось до ополонки пірнає, когось з неї ж і рятують

1314
0

Що ловлять рибалки на тонкій кризі – рибу чи смерть? Десяток загиблих, стільки ж скупаних – такий невеселий “улов” за два місяці отримали рятувальники. Ще більше проблемних посиденьок на кризі залишаються поза статистикою.

Рибалки заради улову мерзнуть із самого ранку, але коли бачать на гачку щуку, то у них тепліє на серці. Єдине, що душу рибалкам не гріє – це лід, що поступово тане від плюсової температури. Через це встигають і поплавати. Виною усьому – це безпечність рибалок. Так трапилося у Лотівці. 55-річний шепетівчанин приїхав до села порибалити. Посеред місцевого ставу пішов під лід. На допомогу кинулись колеги по вудкам. Але й вони провалилися і почали тонути.

Свідками безпорадного барахтання чоловіків у воді стали дільничні, які саме здійснювали об’їзд території. Вони взяли драбину і дошки та витягли бідолах із крижаної пастки. До приїзду медиків поліцейські надали потерпілим усю необхідну допомогу. Зараз життю і здоров’ю рибалок нічого не загрожує.

А тим часом рятувальники не радять йти на лід, де є сильна течія, у плюсову температуру, а рибалити варто у заплавах. А ще носити із собою мотузку для страховки. Тим, хто на льоді не знається, ліпше туди й не потикатись. Рибалки ж із досвідом жартують: забувати не варто не лише про кліматичні умови. Адже небезпечний не лише плюсовий градус за вікном, а й градус у пляшці.