Вулиця Степана Бандери СТОЇТЬ в очікуванні роз’їзду, води та нової дороги

277
0

Сонце припікає, а температура сягає понад 30 градусів. Автівки близько 10 хвилин вичікують своєї черги виїхати на Кам’янецьку, та й комунальники не ховаються у тіні. Літо – найгарячіша пора для ремонтів та облагородження, проте багато водіїв не готові із цим миритися.

Власників приватних автівок закликають рушати в об’їзд, а от рух громадського транспорту не відміняють. Хіба що лише тролейбуси нині курсують Старокостянтинівським шосе та Зарічанською через наявність там відповідних ліній. Тут хоч і не зовсім просторо, проте водії намагаються знаходити спільну мову.

Як зазначають чиновники, скарг не було. А от транспортна проблема сталася через проблему водяну. Із 9 червня тут розрили величезну яму і замінюють стару трубу. Мережі уже неодноразово завдавали клопоту комунальникам через постійні прориви. Та й що від них хотіти – відслужили більше 30 років.

Завод-виробник на нові труби дає гарантію до 50 років, проте у «Водоканалі» сподіваються, що простоять навіть більше. Потягнули роботи на приблизно 700 тис. грн. Завершити ж їх планують до 16 червня.

Уже опісля заміни цих труб візьмуться за ті, що лежать на перехресті вулиці Бандери та Мазура. Там відбудуться подібні ремонтні роботи. І як тільки мережі під землею оновлять, візьмуться й за осучаснення дорожнього покриття. Розпочнеться це ще в червні, проте зважаючи на погодні та технологічні умови, триватиме до кінця літа. Асфальт встелять суцільним методом і витратять на це до 18 млн. грн.