До Дня захисника України вшанували тих, хто заради нас жертвує найціннішим

623
0

Нам ніколи не забути ці страшні події. Уже впродовж 4 років тривають бойові дії на Сході України. Сильні та мужні віддають найцінніше, аби відстояти кордони батьківщини. Та будь-яка свобода дається лише через піт та кров побратимів. Ця війна забрала тисячі життів, та жоден герой не забутий.

Революція Гідності, війна на Сході України – це частина нашої історії, частина самих нас. Про це розповідають тим, хто лише формує свою особистість – у школах та вищих навчальних закладах. Тут і Олексій Петрович, він викладає у Хмельницькому професійному ліцеї. Щотижня проводить своїм учням виховні заняття, аби ті знали, чому сьогодні стільки людей горює і чого варте наше мирне життя.

Смуток в очах, а на щоці бринить сльоза – родина Якушко має свій особливий привід прийти до стели. Їх син Анатолій загинув під час бойових дій на Луганщині у 2015 році. Спершу відслужив, опісля працював в рідному місті охоронцем у магазинах. Та одного дня у його двері постукали і вручили повістку на війну….

На кладовищі, що в мікрорайоні Ракове, родини загиблих прибрали могили своїх синів, братів, батьків, подумки дякуючи за їх неоціненну жертву. Опісля за героями відправили панахиду.

Їх жертва недаремна. Усіх цих людей, що поклали своє життя за волю держави, ми завжди носимо у своїх серцях.