Відмінники та двієчники хмельницької міськради: депутатський рейтинг

675
0

Символічно наприкінці навчального року, але не на урочистій лінійці, а у стінах міської ради депутати заслухати оцінки власної роботи. На відмінну від шкільної традиції, таку подію більшість із них проігнорувало – чи то побігли виправляти недоліки, чи то банально не знайшлося вільної хвилини.

Загалом, таку перевірку у Хмельницькому провели вперше. Напрацювання обранців за 2018-й аналізували за декількома критеріями.

Оцінювали народних обранців по наповненню інформації на сайті міської ради, відвідуваності сесій та комісій, голосуванню в умовах конфлікту інтересів та по їх звітності. За словами організаторів, хоч і оцінки у багатьох різні, проте помилки майже ідентичні.

У підсумку, відмінників серед депутатів не так багато, а за рейтингами – і взагалі немає! Натомість, так званих аутсайдерів аж двоє, ними стали Руслан Афійчук та Тетяна Калюжна. Остання із оприлюдненим рейтингом не погоджується, проте виправитися обіцяє.

4 бали за свою діяльність, разом ще із 16-тьма депутатами, отримав Ігор Мельничук.  Він з оцінкою погоджується частково.

Загалом, 17 депутатів активісти оцінили на четвірку, 12 – на трійку, стільки ж отримали двійки. Окрім оцінок, депутатам вручили й рекомендації, на що б їм варто було звернути свою увагу. Подібні дискусії та аналізи відбудуться у 14 обласних центрах та у столиці. А от чи виправлять оцінки депутати уже наступного року – побачимо.