Відновити цілісність держави: ЗМІ та громадськість закликають обговорити шляхи деокупації

794
0

Україна несе тягар неоголошеної війни. Наша держава піддалась атаці з боку сусіда-агресора, саме наші співвітчизники потерпають від пострілів по власних домівках, саме ми втрачаємо безцінні життя. І саме перед нами стоїть важлива місія – врешті припинити війну. Вона триває вже чотири роки, тож старі стратегії уже не такі дієві. Настав час відшукати інші важелі вгамування збройного конфлікту.

Щоб досягти цілісного бачення вирішення проблеми, по всій країні наразі розглядають стратегію деокупації територій Донбасу на основі механізму «МАЛИХ КРОКІВ», і Хмельницький не став виключенням.

Пропонували погодити стратегію як з Міністерством справ внутрішніх, так і закордонних. Адже хоч і конфлікт точиться на території нашої держави, він не є громадянським.

Щоб миттєво деокупувати територію, необхідно ввести туди понад 30 тисяч миротворців.

Пропонують почати з окремих районів. Стратегія передбачає розв’язання конфлікту без крові. Планують узгодити окрему ділянку окупованої території, де супротивні війська відводяться на умовну лінію і там створюється демілітаризована зона безпеки. Також потрібно, переконують, працювати із тамтешнім населенням, яке наразі є дезінформованим. Таким чином хочуть доносити людям істину через засоби масової інформації. У них немає українського телебачення чи радіо, тому, як варіант, – друковані видання.

Головна мета – відновлення суверенітету і територіальної цілісності країни. Та є і побоювання. Основна із них – як такі дії сприймуть безпосередньо там, на окупованій території.

Зібрались, аби знайти рішення. Стратегія розглядається в різних куточках нашої держави, кожен регіон вносить свої корективи, а опрацьовуватимуть пропозиції вже у столиці, спільно представниками з усієї України. Впевнені, що лише діючи разом, механізм запрацює.