Відставка Корнійчука,… про яку ще не знає Порошенко

757
0

Сан Санич йде. У кабінеті наступного ранку після оприлюднення заяви пусто, секретар нам каже, що шеф у відрядженні.

От що називається сила FB. Прощання губернатора вже переглянуло та поширило понад сотню подолян. Втім, офіційних документів про звільнення голови ОДА ще не має.  На сайті Президента поки що не з’явилося відповідне розпорядження, тож Корнійчук ще при роботі.

Попрощався Олександр Корнійчук майже по-англійськи.  От, власне, на кадрах його допис. Голова ОДА перелічив, що вдалося зробити за два роки перебування його на посаді. За його словами, «область стала політично стабільною», а за результатами моніторингу Міністерства регіонального розвитку за 2017 рік Хмельниччина посіла 9 місце в Україні.

Святе місце порожнім не буває. Або ж буває, але не довго. Корнійчук додає, що йде з посади, але не йде з політики. Наступнику бажає працювати на благо Хмельниччини. Між іншим, серед ймовірних кандидатів у крісло голови ОДА конкретний депутат Вадим Лозовий. Принаймні, саме його прізвище звучить останнім часом і в обласних кулуарах, і в адміністрації Президента.

Олександр Корнійчук просить подолян не згадувати його лихим словом. Але і згадати є що. Наприкінці 16-го голова ОДА потрапив у скандал зі своєю електронною декларацією – він вказав, що отримав 57 тисяч гривень допомоги по безробіттю, це коли під матрацом тримав 12 мільйонів гривень заощаджень. Тоді ж його охрестили одним з найбагатших губернаторів України.

А ще він особисто перепиняв фури із деревом. Власне, гріх не пригадати і будку Корнічука.  Тут без зайвих слів.