Від сходів до нового медичного обладнання: чи встигне обласна лікарня «прилаштувати» мільйони

275
0

На сьогодні територія обласної лікарні – це площа у 8 га. Поміж поліклініки та спеціалізованих корпусів тут розмістилися ще патологоанатомічний центр, онкологічний диспансер та медико-санітарна експертна комісія. 30 років цими дорогами роз’їжджали «швидкі» й приватні авто, а дороги витоптували пацієнти. Ремонту не було – воно й видно.

В самій лікарні кажуть – уся причина саме у «сусідстві». Не зважаючи на те, що всі медзаклади підпорядковуються області, роботу це лиш ускладнює.

Почати мають, але точної дати, коли – не знають. Повідомили лиш, що проектна документація тиждень тому була на «фінішній прямій».

Кошти на благоустрій території стали не єдиним приємним сюрпризом. Більше 18 мільйонів у 18-му році виділили на обладнання.

Проте, знову ж, на кінець травня інформації – мінімум. Купуватимуть через ProZzoro, тож не хочуть обрахуватися. Та й доставка буде не швидка. А ми нагадуємо – практично півроку уже позаду. Якщо до кінця бюджетного періоду кошти або їх частину не освоять – доведеться повертати назад. І не факт, що депутати розщедряться  вдруге.