Вільна боротьба: найсильніші знову зібралися у Хмельницькому

901
0

Зійшлися на килимі. Щорічно в Хмельницькому проводиться всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь Богдана Хмельницького. Учасники цих змагань –  спортсмени зі всієї України, а також Молдови й Ізраїлю. Це молодь 12-16 років. Сьогодні минув вже другий день чемпіонату. Молоді люди борються за Кубок України.

Підготовка до змагань  – справа нелегка. Адже вільна боротьба – доволі ризиковий вид спорту. Синці, вивихи, та й переломи – не рідкість. Проте, старання варті результату. Тренер з Кам’янця розповідає, спортсменам потрібні щоденні тренування. Набирати масу, укріплювати м’язи, відпрацьовувати прийоми. Сам же Дмитро тренерською діяльністю займається з 2011 року. І завдяки його наполегливості не один юнак посідав вищі щаблі.

Данило Стасюк займається вільною боротьбою з 6-ти років. Його батько також в молодості був спортсменом, тож любов до фізичних навантажень – у крові. Зараз хлопець – вихованець Львівського училища, де продовжує розвивати бойові навики. Данило має чимало грамот в своїй колекції, та головним досягненням 16-річного юнака є бронзова медаль за участь в Чемпіонаті світу. Хоча й через улюблений вид спорту травмувався не раз.

20 найкращих отримає медалі, почесні грамоти та навіть грошову винагороду. А от програш у цьому випадку – лише додатковий стимул розвиватися та йти до своєї мети.