Герої серед нас: на Славутчині чоловік витяг двох хлопчиків з-під криги

430
0

Брати Житовози дякують Володимиру за свій порятунок. Адже, хтозна, якби не чоловік, їхня зимова історія могла б закінчитися трагічно. 9-річний Микита разом із молодшим на рік Уляном у той день вийшли на прогулянку, та зі звичної стежки звернули на кригу. Проте, лід на місцевому ставку виявився не надто міцним.

Інцидент трапився у селі Улашанівка Славутського району. Бабуся каже: скільки не наказувала хлопцям триматися подалі від льоду – напевне, дитяча цікавість таки взяла гору.

На щастя, дітей, що борсалися у воді, помітили працівники амбулаторії та гуртом кинулися на порятунок. Попереду всіх був пацієнт, Володимир Уткін, що без тіні сумніву ринув до малих.

Діти, зважаючи на свою вагу, із допомогою таки змогли вийти на лід та дійти до берега на своїх двох. А от самому герою не завадила допомога. Адже під його вагою у 110 кг крига тріщала та ламалася, а чоловік вкотре опинявся у воді.

Врешті, нині і рятувальник, і діти почувають себе добре. А ми ж вкотре нагадуємо, що прогулянки кригою – це небезпечно. Тож закликаємо усіх бути обережними.