Глава держави – у Хмельницькому: головні моменти робочого візиту Петра Порошенка

870
0

Виконали гімн України разом із Президентом. Петро Порошенко завітав на Хмельниччину. У рамках робочого візиту Глава держави зустрівся зі студентами Хмельницького національного університету. Петро Олексійович наголосив молодому поколінню, яку важливу роль вони відіграють у розбудові європейської України, а також чому важливо здобувати вищу освіту та будувати стратегічний план на майбутнє.

Разом з тим, Глава держави акцентував увагу на уже виконаних раніше поставлених завдань. А саме: вступ України до Євросоюзу, впровадження децентралізації та зміцнення армії. Студенти, в свою чергу, мали змогу поставити Петру Олексійовичу хвилюючі їх питання. А ще, звісно, сфотографуватися із поважним гостем.

Опісля цього Петро Порошенко взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельницької області, що відбулося у театрі Старицького. Гостро наполіг: аеропорт повинен працювати знову, та пообіцяв, що держава також цьому посприяє. Як зазначає міський голова Олександр Симчишин, над цим уже активно працюють. Об’єднавши зусилля разом із облдержадміністрацією, замовили техніко-економічне обґрунтування. Планують  відновити злітну смугу, службу планування рейсів та прийом малої авіації.

Наголосив на першочергових завданнях: це соціальний захист населення, зокрема забезпечення громадян субсидіями. А ще важливо – продовжувати створювати ОТГ; громади визначатимуться зі своїми планами роботи та пріоритетами на місцях. Що і є підтвердженням успішності запровадження децентралізації.

Саме подібні зустрічі Глави держави із управлінцями області і народом роблять владу ближчою до людей та дають змогу визначити головні цілі  і активно рухатися до їх реалізації.