Головне, що немає постраждалих: вихідними невідомий випустив кулю… у тролейбус

189
0

Микола ділиться, за усі 20 років, що працює водієм на «Електротрансі», такий випадок із ним трапився вперше. Чоловік кермує іншим тролейбусом, проте того дня його транспорт був «на ремонті». Коли відбувся постріл – звук радше нагадував падіння якогось предмету, й тому спершу ніхто особливої уваги на те не звернув. Проте, оглянувши скло, зрозуміли: це хулігани вкотре псують громадське майно.

Скло замінили одразу по прибуттю в депо; встановили  те, що було на складі. Як зазначає головний інженер, вартість нового становить близько 700 гривень. Звісно, на сучасних тролейбусах воно вартує дорожче: обійшлося би у півтори тисячі гривень. Оскільки інцидент трапився близько 7 години вечора, на маршрут транспорт уже не виїжджав, хоча мав працювати до пів на 11. Таким чином, за простій понесли збитків ще на 500 гривень.

Зі слів працівників КП «Елетротранс» дізнаємося, випадки стрілянини по громадському транспорту трапляються у нас в місті раз на 2-3 місяці. Тому збитки несуть постійно, і все через дії хуліганів. Найчастіше такі інциденти фіксували по вулиці Зарічанській та Панаса Мирного. На щастя, жодного разу ніхто не постраждав.

Уже з вівторка тролейбус знову виїде на вулиці міста. А от щоб знайти того, хто затіяв стрілянину, правоохоронцям доведеться постаратися. Адже вони повинні кинути усі сили на те, щоб подібне не трапилося та аби вціліло не лише майно, а й мешканці Хмельницького.