Обурення висловила… голодним страйком: акторка театру Старицького «проти» нового керівника

675
0

Раїса Бортнічук – заслужена артистка України, яка віддала сцені 45 років свого життя, із них 25 – саме театру імені Старицького. «Украдене щастя» Франка, «Республіка на колесах» Мамотова, «Попелюшка», «За двома зайцями» та багато інших – за плечима акторки десятки ролей. Жінка обожнює свою роботу, та навіть була головою профспілки закладу. Проте, як тільки керівне місце Старицького зайняв новий директор, відбулися певні зміни. Вони «зачепили» і Раїсу Михайлівну.

1 листопада жінка оголосила голодування. З 11 до 12 години ранку, відмовляючись від їжі, акторка проходжувала  майданом на знак протесту. Таким чином намагається донести до владних осіб та усіх хмельничан, що новообраний директор – не гідний своєї посади та порушує чинне законодавство.

Обличчя жінки знайоме не лише із вистав, а й через те, що 5 років тому, у 2013-му, в театрі Старицького уже мав місце конфлікт між тодішнім директором Петром Данчуком та 10-ма акторами. Підопічні заявляли, що голова театру знущається над ними та навіть дозволяє собі піднімати руку. Через це оголошували голодування, писали заяви в міліцію, зверталися до суду та навіть погрожували себе підпалити. І однією з невдоволених також була Раїса Михайлівна.

Нинішній директор театру імені Старицького зазначає: Раїсу Михайлівну звільнив згідно чинного законодавства. Адже наприкінці жовтня сплив термін контракту, й оскільки жінка не має відповідної до своєї посади вищої освіти – продовжити співпрацю просто не міг.

Акторка заявляє: на цьому не зупиниться, наступним кроком буде Антикорупційний суд України.