ГО “Самопоміч” відкрило нову юридичну приймальню

210
0

У Хмельницькому відкрилась безкоштовна юридична приймальня громадського об’єднання “Самопоміч”. Тут допоможуть в оформленні субсидії, земельних питаннях і не тільки. На відкриття приїхали й парламентарі.

Громадські активісти “Самопомочі” вже близько року працюють на теренах Хмельниччини. Основну роботу сконцентрували у громадській приймальні. Тут займалися вирішенням проблем громади. А вже днями активісти переїхали до нового офісу, аби бути ще ближче до людей.

Народні обранці від “Самопомочі” перебувають у постійному діалозі з громадою. Адже всі ініціативи, які реалізовує парламент повинні бути спрямовані на покращення життя кожного громадянина. Та не завжди ті самі ініціативи зрозумілі людям. Зокрема, закон про об’єднання громад несе в собі чимало позитивних змін.

Активісти ж з Хмельницького констатують: найбільше звернень за останній рік стосується питань роботи ЖЕКів та органів місцевого самоврядування. Ну і звісно на рахунок соціального захисту населення.

Тож для подальшого вирішення подібних питань та проблем просять звертатись до юридичної приймальні, що розташована на вулиці Проскурівській 45, офіс 36.