«Гра престолів» у Кам’янці-Подільському – справа рук B&B project

1571
0

Світ лицарів та вбивць, турнірів та битв, героїв та лицемірів, інтриг та пригод, вічного холоду та вічного літа. Світ, у якому є місце магії та драконам. Саме таку епічну фантастичну реальність до стін Кам’янець-Подільської фортеці переніс столичний гурт B&B project.

Тетяна Мазур та Сергій Шамрай заснували бенд усього 2 роки тому, взявши за основу баян та бандуру, з чого, в принципі, і утворилася назва. Їхній перший кавер на Металліку зібрав більше 1 млн. переглядів на YouTube – 400 тисяч за перші 10 днів. Опісля вони відтворили на етнічних українських інструментах «Матрицю», здивували фанатів кінематографу кавером на саундтрек «Піратів Карибського моря», пограли у детективів за мотивами «Шерлока», а під Новий рік вітали слухачів кавером на «Один вдома».

Окрім того, столичні віртуози переграли і кількох світових музичних виконавців, таких як Скорпіонс, Аделль, Мьюз, Вівальді, а також вітчизняних Скрябіна та Океан Ельзи.

Повертаючись до каверу у Хмельницькій області, B&B project зазначили, що під час зйомок просто закохалися в Кам’янець-Подільську фортецю і радять кожному побувати у цьому чудовому місці. А сам саундтрек переграли на підтримку початку 7 сезону легендарного серіалу.

Подолянам слід пишатися краєвидами, що вражають та творити прекрасне на цих просторах, вражати українців та вражати світ. І окремо дякуємо киянам за те, що обрали наш пейзаж.