У Ярмолинцях відбулися громадські слухання

732
0

Цей комплекс по переробці відходів став причиною людського невдоволення.  Тутешні мешканці бідкаються, що подібна установка зашкодить екології, а відтак і їхньому здоров’ю, адже розташована вона на станції Ярмолинці неподалік від житлових будинків.

Висловити своє невдоволення та послухати аргументи підприємців люди прийшли на громадські слухання. Вони закидають столичній фірмі незаконну діяльність та намір труїти людей шкідливими викидами. Натомість опонуюча сторона переконує, що ніяких радіотоксичних, ртутьвмістких, медично-біологічних  та тому подібне відходів тут не перероблятимуть – хоча б через те, що комплекс для цього не передбачений. Люди сумніваються і стоять на своєму.

Підприємець апелює висновками численних експертиз, які не виявили можливість забруднення навколишнього середовища.

Інтерес громадськості з’явився нещодавно. Багато з присутніх про існування цієї установки дізналися буквально днями і, як то кажуть, з народного радіо, «хтось комусь сказав».

Якщо люди остерігаються екологічного лиха, то підприємці нарікають на підступи конкурентів, мовляв, це не перший раз, коли громадою елементарно маніпулюють, адже за 2 роки нікому нічого не заважало, а тут за кілька днів масове невдоволення з плакатами та гаслами. Це не просто так, – каже Олександр Гелюта.

Попри все, громадські слухання відбулися і, незважаючи на аргументи, люди залишилися непохитні. Тож оскільки їх думка в пріоритеті, підприємці пішли на зустріч та дослухалися до громади.