«Громадянська позиція» в дії: погляд Анатолія Гриценка щодо вирішення проблем в країні

399
0

Уже через рік в Україні відбудуться чергові вибори глави держави. Утворити єдину команду, аби спільно досягти справжніх змін в країні, вирішило кілька політичних сил. Нещодавно партії «Народний контроль» та «Альтернатива» долучилися до команди «Громадянської позиції», лідером якої є Анатолій Гриценко. Власну програму дій та перспектив представили й у Хмельницькому.

Нині політики заїжджають до міст країни та проводять зустрічі із людьми. Найчастіше лунають наболілі питання щодо освіти, медицини, благоустрою та судів. Відповідь одна – економіка та підтримка підприємництва. А також викорінення нечесної та корисливої влади. Подібні механізми, на думку Анатолія Гриценка, змусять політиків працювати для народу.

На жаль, досі гостро стоїть питання щодо ситуації на Сході країни. «Громадянська позиція» не хоче давати порожніх обіцянок, тож за 2 тижні, кажуть, насправді нічого не вирішиться. Натомість, нині на столі у Трампа, Макрона, Меркель, Путіна і Порошенка лежить мирний план, який спільно із Гриценком розробляли фахівці у закритій міжнародній групі.

І, виходячи з цього, чи довірятиме світ. Адже поки що авторитет наших політиків залишає бажати кращого. «Громадянська позиція» впевнена, що лише спільними та прозорими діями  команди можна змінити країну – як зсередини, так і ззовні.