Гроші, які ви хороші! Особливо, коли їх вистачає на усе: обласні обранці засиділися над бюджетом

239
0

План соціологічно-економічного розвитку  та бюджет 2018 року – розгляд саме цих питань зібрав обласних обранців на комісію. Із проектом фінансовим, кажуть, ознайомились, та сьогодні планують затвердити лише захищені статті, а на розгляд інших беруть час. Це дасть можливість видати людям зарплати та більш якісно підготувати капітальні видатки.

Побували на комісії й представники Нацполіції. Звітували про  роботу протягом 2017. Виявляється, не все так погано.

Не обійшлось і без болючої теми – обласної дитячої лікарні, будівництво якої не можуть реалізувати уже понад 10 років.  На запитання, чи вдасться зрушити цю глибу із мертвої точки, відповіли: буде готовий проект, який можна буде фінансувати – буде будівництво. Адже, як виявилось, попередній був не якісним.

Хочеться пригадати, що на березневій сесії слуги народу зарікались – лікарню збудуть, у що б їм це не стало. Та із часом депутатські завзяття та амбіції вщухли. У  вересні проект вирішили відкласти на півроку, але по правді кажучи, пахне тут «невизначеним терміном».

Сьогодні ж співають по-іншому, кажуть , фінансування проекту семиповерхового мед закладу у новому році все ж буде, і перспектива будівництва із мрії втілиться у дійсність.

Надія помирає останньою. Побажаємо  народним обранцям все ж пожвавитися і свої сили направити у потрібне русло. До прикладу, у сферу медицини. Й заразом з тим дати шанс зведенню обласної дитячої лікарні стати реальним , а не отримати статус «Будівництво століття».