33 ліжка та 65 комп’ютерів: Хмельницький отримав гуманітарний вантаж з Німеччини

449
0

На кадрах – близько половини з того, що отримали гуманітарним вантажем із Німеччини. Усе це послугувало у тамтешніх лікарнях 4 роки. Опісля за державною програмою відбувається повне оновлення на більш сучасну техніку. Завдяки Міжнародній Асоціації Підтримки України нині оснащення – у Хмельницькому.

Поділили допомогу між собою Хмельницька міська лікарня, департамент освіти та науки, а також територіальний центр соціального обслуговування. І хоча речі були у вжитку, стан із тим, що мають зараз – не зрівняється. Серед усього – інвалідні візки, милиці, туалетні стільці, засоби ортопедії, апарат для розробки ліктя та наркозно-дихальний апарат, комп’ютери, меблі.

Зокрема, вартість усього вантажу оцінюють у понад 800 тис. грн. Витрати пов’язані із транспортуванням, майже 120 тисяч, взяв на себе бізнесмен Віктор Вікарчук, показавши приклад соціально відповідального бізнесу. Якщо говорити про нове багатофункціональне ліжко, то вартість одного в Україні сягатиме близько 70 тис. Враховуючи, що нинішнім уже «перевалило» за 40 років – то 33 таких оновлення, кажуть, напрочуд потрібна допомога.

Окрім того, цього річ планують закупити ще 50 нових ліжок за рахунок коштів міського бюджету. Також, майже 4 млн. витратять й на інше нове обладнання.