Спасибі за життя: День матері разом із БПП «Солідарність»

696
0

Сказати «спасибі» за життя, за турботу, за віру, за недоспані ночі та безмежну любов. Напевне, це найменше, що ми можемо зробити для своїх матерів. У цю неділю Україна традиційно відзначала День матері. Кожна сім’я святкувала у родинному колі, проте завжди може знайтися місце і для сюрпризів. Одну із таких милих дрібничок для матері запропонували зробити члени регіональної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» та її молодіжний осередок.

Зокрема, в імпровізованому куточку запропонували усім охочим підписати святкову листівку. Її можна було забрати додому та вручити мамі особисто. Проте, організатори пропонували і влаштувати сюрприз. Зі спільної скриньки усі побажання розішлють поштою. І якогось дня, перевіряючи скриньку, є шанс подарувати найріднішій ще одну посмішку.

І справді, бажаючих залишити теплі слова привітань було чимало. Серед них як діти, так і дорослі. Цей день ще раз нагадує, що потрібно цінувати кожну хвилину, проведену із тими, хто вклав стільки сил у наше сьогодення. Для кожного його мама – найліпша мама.

Так, навіть зустріли солдата, що нині служить у Хмельницькій області. Юрій сам із села Дмитрівка Кіровоградської області. Каже, півроку не бачив рідних і ця листівка – ще одне нагадування про те, що він любить та дуже сумує за матір’ю.

Цінуйте матір, турбуйтеся про неї, допомагайте їй та частіше кажіть «дякую», адже лише завдяки їй Ви сьогодні живете.